TVORIM.sk BlogŠkolský blogZaujímavostiNávodyZábavaLáskaVzťahyRodinaOstatné

Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Súťaž o pobyty pre dvoch v Hoteli Minerál **** Dudince
Neváhaj a zapoj sa, stačí len vyplniť nasledujúci formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:

 súhlasím s podmienkami súťaže

Odoslať údaje

Bábiky Barbie už dávno nie sú len hračky

25.08.2013 15:50  |  Autor: lilly-uchiha  |  Prečítané: 2254 krát

Na krásu sú v dnešnom svete rôzne názory. Niektorým sa páči prirodzená krása bez akýchkoľvek úprav, inému sa páči nalíčena žena, niekedy až umelá. Mejkap a líčidlá sa pre nás ženy stali každodennou súčasťou. Veľmi veľa žien by vyzeralo úplne inak, keby tieto zázračne a krycie prípravky nepožívali. Ale čo ak tieto prípravky a šikovné ruky vytvoria vražednú kombináciu?

   

Dvadsaťdva ročná Ukrajinka sa narodila ako úplne obyčajné dievča. Za svoj idol považovala bábiku Barbie, čo nie je nič nezvyčajné, keby sa ňou nerozhodla ostať do konca života.
Valeria podstúpila veľa plastík, medzi tým bola plastika nosa, zadku, pier či pŕs. Po zvýraznení na verejnosti však tvrdila, že svoj vzhľad dosiahla bez plastík, neskôr to však poprela. Stala sa z nej "hračka" životej veľkosti, čo je pre niektorých ľudí skoro ako atrakcia. Valeria sa živí modelingom, ktorý jej vynáša slušné peniaze. Pri pohľade na jej fotku sa však človek zamýšľa naozaj nad všeličím, no najmä nad tým, či je vôbec živá. Má veľké prsia a v páse len neuveriteľných 47 centimetrov - za týmto všetkým stoja plastiky. Valeria má proporcie ako ozajstná Barbie. Je vysoká 170 centimetrov a miery má rovnaké ako táto plastová hračka pre malé slečny.

Valeria však nie je jediná, ktorá je posadnutá vzhľadom bábiky. Angličan Jason Torres v detstve obdivoval Barbie nie len ako hračku, ale ako skutočnú ženu. Do hlavy sa mu táto predstava (ne)skutočnej ženy vryla tak hlboko, že sa sám rozhodol, že sa preoperuje na ženu, dokonca na Barbie. V porovnaní s Valeriou to však mal oveľa ťažšie, keďže bol chlap a operácia na opačné pohlavie je dosť náročná na financie. Jason si teraz hrdo hovorí Nicole Sanders a za plastické operácie už zaplatil neuveriteľných 200 000 libier, čo je v prepočte asi 240 000 eur. Túto obrovskú sumu mu však z väčšiny zapltili bohatí milenci. Na svojom konte má veci ako botox, silikóny, úpravu pier.
Jason to však mal ťažké v súkromnom živote. Rodičia na jeho transexualitu zareagovali negatívne a prerušili s ním akýkoľvek kontakt, čo Jason znášal veľmi ťažko. Avšak jeho babka to pochopila.
"Našťastie moja babka mala kamaráta geja, čiže k týmto veciam bola trochu viac otvorená. Počas celej mojej premeny so mnou bola v kontakte a keď som mala za sebou všetky operácie, dokonca nás opäť spojila s mamou. Keď ma mama po premene a po rokoch odlúčenia zbadala, vyštartovala na mňa s otázkou ´Čo si to so sebou urobila?´. Ale to veľmi rýchlo prešlo a teraz máme najlepší vzťah, aký sme si kedy mohli predstaviť. Teraz sa konečne cítim tak, že sa môžem prijať v tom zmysle, kto naozaj som. Obklopila som sa ľuďmi, ktorí ma akceptujú a som šťastná,". hovorí šťastne Nicole.

Kam ďalej?

Jablká, ktoré nezhnednú! To je budúcnosťČínska Medicína zázrak modernej doby (1).... Toto je vrchol! Extrémne vulgárna staršia pani terorizuje ľudí v metre

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár