TVORIM.sk BlogŠkolský blogZaujímavostiNávodyZábavaLáskaVzťahyRodinaOstatné

Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Súťaž o pobyty pre dvoch v Hoteli Minerál **** Dudince
Neváhaj a zapoj sa, stačí len vyplniť nasledujúci formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:

 súhlasím s podmienkami súťaže

Odoslať údaje

Čo robia mužskí hrdinovia Skrytej vášne dnes?

18.08.2013 21:23  |  Autor: Dominika  |  Prečítané: 3381 krát

Kto by nepoznal známu telenovelu, ktorá upútala milióny divákov na celom svete. Spletené osudy dvoch rodín: Reyesovcov a Elizondovcov nás totálne zaujali a získali si naše obrazovky na dlhý čas. Pamätáte ešte na svalnatého a exoticky príťažlivého ho Juana? Či na detsky nevinného modrookého Franca?

   

Jednou z hlavných mužských postáv bol Juan Reyes, známy 42-ročný kubánsky herec Mario Cimarro. Nemá núdzu o ponúknuté filmové ponuky, jeho popularita doteraz neprestajne stúpa. Nedávno obletela svet falošná správa, že herec zomrel. Neskôr však vysvitlo,že išlo o útok hackerov na jeho osobu, tak si jeho stáli priaznivci po nečakanom nepríjemnom šoku mohli spokojne vydýchnuť a tešiť sa zo stáleho zdravia svojho idola. Do roku 2006 bol ženatý s nemej známou venezuelskou herečkou Nataliou Streignard (známa z telenovely La Tormenta), potom sa načas však opäť dali dokopy, no napokon sa definitívne rozišli a Natalia sa v roku 2011 stala matkou krásneho chlapčeka. Otcom jej syna je podnikateľ Calandriello, ktorý sa nápadne podobá práve na Cimarra.Príťažlivý Mario dne žije s ďalšou známou a nemenej krásnou herečkou ( poznáme aj z telenovely Túžba tela)Vanessou Villela.

Prostredný brat – Franco, ktorého hral Michel Brown, je dnes 36-ročný zrelý muž, zaradený do rebríčka najsexi mužov Latinskej Ameriky. Toho roku sa oženil s príťažlivou červenovláskou Margaritou Muňoz tiež herečkou. Michel získal aj iné pracovné ponuky, a to v projekte španielskej televízie a zablysol sa aj ako moderátor reality show, známejšia pod názvom Survivor.

Najmladší z bratov Reyesovcov je nám známy pod menom Oscar. Herec Juan Alfonza Baptista má dnes 37 rokov. V roku 2011 sa oženil so sympatickou Mariou Barreto, ktorá je opakom jeho filmovej lásky Jimeny. Očarujúca hnedooká blondínka ho doteraz robí neskonale šťastným. Juan sa naďalej uplatňuje pri točení telenoviel a záujem o neho narastá. Juan sa počas svojej kariéry zúčastnil aj tanečnej súťaže. Zrejme sa v ňom skrýva i tanečník!
Ako vidíme, aj takí fešní muži už si šťastne zadaní!


foto: tvynovelas.com

Kam ďalej?

Jablká, ktoré nezhnednú! To je budúcnosťČínska Medicína zázrak modernej doby (1).... Toto je vrchol! Extrémne vulgárna staršia pani terorizuje ľudí v metre

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár