TVORIM.sk BlogŠkolský blogZaujímavostiNávodyZábavaLáskaVzťahyRodinaOstatné

Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Súťaž o pobyty pre dvoch v Hoteli Minerál **** Dudince
Neváhaj a zapoj sa, stačí len vyplniť nasledujúci formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:

 súhlasím s podmienkami súťaže

Odoslať údaje

Ako očariť muža aj bez výrazných predností?

17.08.2013 17:02  |  Autor: Dominika  |  Prečítané: 2023 krát

Iste poznáte ten pocit, keď pred vami sedí pekný chlap s hlbokým pohľadom a vy ho túžite spoznať bližšie... Ale ako ho očariť, keď práve nevyzeráte ako Pamela Anderson? Odpoveď je ľahká: JEDNODUCHO!

   

foto: http://www.freedigitalphotos.net/images/Ideas_and_Decision_M_g409-Solution_p18478.html

Po prvé: Úchvatný vzhľad sa nie vždy rovná úžasnej osobnosti!
Je pravdou, že prvé čo udrie opačnému pohlaviu do očí je práve váš vzhľad. To, ako máte upravené vlasy, akej farby je váš rúž na perách, aký hlboký výstrih máte, aké sú vaše nohy dlhé či poodhalené. Tu však neplatí: ,,Šaty robia človeka!" Skôr šaty robia masku! Ohúriť nadmernou úpravou vzhľadu môžete kedykoľvek a kdekoľvek, no horšie bude ak otvoríte ústa... Spoliehaním sa len na to, ako vyzeráte, môžete ohúriť tak akurát týpka s IQ-hojdací koník. :-)

Po druhé: Zdar úsmevu a usmievaniu sa!
Chlapa neodzbrojí nič tak, ako práve krásny, nežný, jednoducho neodolateľný úsmev! 95% mužov zbožňuje ženský nepredstieraný úsmev. Treba dodať, že usmievanie je spontánne, ak zo seba vylúdite silený či umelý úsmev, skôr ho vystrašíte než zaujmete.

Po tretie: Žena so zmyslom pre humor? Trefa!
Muži zbožňujú vtipné ženy. Aj dôvtipné. Ak viete i v inkriminovanej situácii vykľučkovať so zdravou kožou vtipne a s nadhľadom, výška jeho sympatií vystrelí do výšin. Dámy, nevtipkujte však za každú cenu, treba zvážiť či sa to v danej chvíli hodí. Nič nie je trápnejšie, ako urobiť zo seba trápnu! Keď dochádza vtip, použite i jednoduché vtipy (bez vulgárností - nie je nič horšie, ako keď zo sladkých ženských úst vyskočí zopár oplzlých slov!)

Po štvrté: Zaujmite ho záujmom o jeho záujmy :-)
Muži milujú, ak ich ženy rady počúvajú. Milujú, keď vám môžu porozprávať o svojich zážitkoch, nočných výjazdoch, nebezpečných športoch, akčných filmoch...Ak sa budete pritom milo usmievať, sem-tam ich prerušíte trefnými otázkami a pohladíte pritom ich ego, máte vyhraté!

Po piate: Nehrajte sa na nikoho! Buďte samy sebou!
Na to, aby ste ho okúzlili môžete mať i útlu či moletnejšiu, prakticky hocijakú postavu. Vzťah si získavate nie svojím bezchybným zovňajškom, ale prirodzeným vyžarovaním, milým úsmevom a vlastnou inteligenciou. Nemusíte byť dokonale krásna. V tomto smere je podstatná krása, ktorá vychádza z vášho vnútra.
Tak smelo čarujte" Veď každá z nás je očarujúca. :-)

Kam ďalej?

Jablká, ktoré nezhnednú! To je budúcnosťČínska Medicína zázrak modernej doby (1).... Toto je vrchol! Extrémne vulgárna staršia pani terorizuje ľudí v metre

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár