TVORIM.sk BlogŠkolský blogZaujímavostiNávodyZábavaLáskaVzťahyRodinaOstatné

Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Súťaž o pobyty pre dvoch v Hoteli Minerál **** Dudince
Neváhaj a zapoj sa, stačí len vyplniť nasledujúci formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:

 súhlasím s podmienkami súťaže

Odoslať údaje

Prečo neísť na voľby!

08.11.2013 11:47  |  Autor: Dominika  |  Prečítané: 1045 krát

A je to tu! Opäť sa blížšia voľby, konkrétne do VÚC. 9.11.2013 je deň, kedy môžeme poslať svojich kandidátov na významné posty. Poďme však k veci. Načo máme ísť voliť?

   

Môj názor je nevoliť vôbec. Pekne zostať doma na zadku. Ak sa na to reálne pozrieme, tak zistíme, že naša voľba situáciu na Slovensku nezmení. Všetko klesá, čaká nás úpadok. Úroveň života je nanič, z platov sa nedá vyžiť, zdravotníctvo detto, naše cesty na zaplakanie, ďialnice bude dostavané asi tak na ,,svätého dindi". Načo mám ísť voliť, keď vlastne nedokážem urobiť nič pre to, aby nastala zmena k lepšiemu?

Už vôbec nemám chuť podporovať ľudí, ktorých máme voliť. Väčšinou sú to ľudia, ktorí majú x ďalších funkcií, platov a stále nemajú dosť. Fuj, veď to je hanba. Obyčajný človek nemá z čoho žiť, počíta každé euro a aj tak žije len z dňa na deň. Prečo sa do politiky nehlási len obyčajný človek? Nevedel by predsa viac, čo je potrebné, aby došlo k zmene?

Milí kandidáti, prečo sa nevymeníte napr. s hocijakým obyčajným slovenským občanom, a neskúsite si život s rodinou, kde jeden rodič pracuje len na dohodu (lebo u nás ináč ani nedáte), druhý je invalid, deti študujú. Ako sa majú zaplatiť lieky, strava, náklady, inkaso za vašu mizernú minimálnu mzdu?
Nechcite od normálnych ľudí, aby vás prišli voliť. Máme plné zuby zo všetkého, čo robíte. Nič nerobíte pre to, aby v našom štáte bolo lepšie. Čudujete sa, že sa ľudia - mladí ľudia sťahujú do iných krajín za prácou? Po prvé tu žiadnej práce niet a za takú almužnu, ktorú núkate by tu nepracoval žiadny iný človek z hocijakého štátu Európskej únie.

Milí kandidáti, voliť vás budem až vtedy, keďuvidím, že budete fungovať len v jednej funkcii, že budete poberať ,,normálny" (to je v ľudskom ponímaní asi štvrtinka z toho vášho)plat a konečne sa začnete starať o ľudí.
No mám vážny pocit, že k vášmu otvoreniu očí nikdy nedôjde. Ja dovtedy nikoho z vás nebudem voliť.

Milí čitatelia, ak si myslíte to čo ja,nezúčastnite sa volieb. Nemá to zmysel. Nič sa nezmení. Nikdy.

Kam ďalej?

Braňo Mojsej chce žalovať rádio Best FM

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 0 komentárov

Pridať komentár