TVORIM.sk BlogŠkolský blogZaujímavostiNávodyZábavaLáskaVzťahyRodinaOstatné

Pre využitie tejto funkcie
musíte byť prihlásený:

Registráciou získate možnosť:

- hodnotiť komentáre
- pridávať články do obľúbených
- písať články
- prístup k archívu topnoviniek
- a mnoho iného...

Prihlásiť sa
a využívajte výhody registrácie:

Zabudli ste heslo?

Súťaž o pobyty pre dvoch v Hoteli Minerál **** Dudince
Neváhaj a zapoj sa, stačí len vyplniť nasledujúci formulár

Meno:
Priezvisko:
E-mail:

 súhlasím s podmienkami súťaže

Odoslať údaje

Čínska Medicína zázrak modernej doby (1)....

18.10.2013 12:38  |  Autor: Woldemort   |  Prečítané: 1372 krát

Mnoho ľudí má v dnešnej dobe dosť odlišných názorov na liečenie, veľa z nich ide radšej do lekárne po svoj osvedčený liek ktorý okamžite zaberie. Farmaceutické monopoly však neriešia vašu chorobu ale len vzniknuté príznaky.Čínska medicína lieči človeka ako celok a nie ako vidinu zárobku.

   

Bylina, ktorá ma zaujala ako prvá pri mojich štúdiách bol Ženšen. Tento všeliek je dnes známi po celom svete a má veľmi veľa pozitívnych účinkov.

Dnes si ich predstavíme: Panax Ginseng (lat.)


Je mnohokrát nazývaný ako všeliek ako mocný koreň. Východná, orientálna , čínska medicína a tibetská medicína považujú ženšen za najvzácnejší zo všetkých tradičných liekov.

Ako účinkuje ženšen ?

Čínska medicína využíva Ženšenu pretože pôsobí okamžite i dlhodobo. Okamžite pri potrebe dodať energiu fyzickú i psychickú, pri učení, pred športovaním. Jeho účinky nie sú iba stimulačné a povzbudzujúce, ako napríklad šálok kávy, ale celkovo posilujúce bez negativnych vedľajších účinkov a hlavne je prospešný pre naše zdravie. Udržuje vnútornú rovnováhu organizmu, čo čínska medicína a tibetská medicína považuje za stav zdravia.

Imunita , vitalita , stres

Najúčinnejšou látkou v ženšene sú tzv. ginsenoidy, podobajúce sa svojí chemickou štruktúrou hormónom. Ženšen vnáša harmóniu do tela a tým je akýmsi všeliekom. Pretože ponúka kompletné riešenie zlého psychického a fyzického stavu.

Ženšen a čínska medicína.

Účinok ženšenu sa prejavuje ihned pri krátkodobom podaní alebo dlhodobo pri disharmónii organizmus.Vynikajúce účinky na zlepšení pamäti, zvýšenie bystrosti a tiež fyzickú výdrž.

Sústredenosť , regenerácia a neplodnosť

Pri dlhodobom užívaní aspoň jeden mesiac. Ženšen pomáha telu strádať energiu akoby do zásoby. Ženšen stimuluje tvorbu pohlavných hormónov, ktoré zabezpečujú normálnu sexuálnu funkciu a pôsobí povzbudivo pri neplodnosti, ale nieje dokázané, že by zvyšoval sexuálnu túhu.

Ženšen proti starnutiu

Ženšen má schopnosť spomaliť starnutie a tím, že dodá starším a starým ľudom energiu a vitalitu, zvyšuje kvalitu ich života. V starobe je možno užívať ženšen denne. Výsledky sa neznížia.

Kedy a ako užívať ženšen ?

Legendárnym objaviteľom ženšenu je čínsky cisár Shen Nung, ktorý je aj autorom prvej čínskej knihy o bylinách . Objav ženšenu a jeho liečivých účinkov patrí medzi najväčšie cisárove objavy. Ženšen môžete užívať celoročne v dávkach 3 - 5 g denne. Buď formou nálevu alebo vo forme prášku v želatínových kapsuliach.

Kam ďalej?

Jablká, ktoré nezhnednú! To je budúcnosťToto je vrchol! Extrémne vulgárna staršia pani terorizuje ľudí v metreNa takýto pohovor by ste ísť nechceli. LG si kruto vystrelilo z uchádzačov

Užívatelia: Najaktívnejší / Najlepšie hodnotení

Diskusia · 3 komentárov

Pridať komentár

superadmin  6731r.      04.11.2013 18:06:42  reagovat

2    1    

test

superadmin  6731r.      04.11.2013 18:06:53  reagovat

0    0    

test

  6731r.      04.11.2013 18:06:31  reagovat

0    0    

test